Veronica Mars - PoStaVy NěCo MáLo

14. června 2008 v 17:57 |  >>> VerOniCa MaRs <<<
Kristen Bell (Veronica Mars)
Narodila se v Detroitu, vystudovala University of the Arts v New Yorku, kde v současné době žije. Má za sebou několik muzikálových a činoherních vystoupení na Broadwayi. Ztvárnila hlavní postavu v televizním filmu "Gracie's Choice" po boku Anne Heche a Diane Ladd. S Timem Mathesonem hraje ve filmu "The King and Queen of Moonlight Bay", s Valem Kilmerem vystoupila ve filmu Davida Mameta "Spartan". Na televizní stanici HBO se objevila ve dvou epizodách legendárního seriálu "Deadwood" tvůrce "NYPD Blue" Davida Milcha. Před nedávnem dokončila práce na kabelové verzi "Reefer Madness" po boku Alana Cumminga, Neve Campbell a Any Gasteyer.
Percy Daggs III (Wallace Fennel)
Narodil se a vyrůstal jako prostřední ze tří sourozenců v Long Beach v Kalifornii. Žil zejména obklopen péčí své těžce pracující matky, která jako první rozpoznala jeho talent a přivedla jej ve věku čtrnácti let k herectví. Na televizní obrazovce není žádným nováčkem. Natočil již přes 25 reklamních spotů, hostoval v takových seriálech jako "The Guardian", "NYPD Blue", "Boston Public", "Family Law" a "Any Day Now". Když zrovna nenatáčí nebo nehledá novou práci, tráví většinu volného času na basketbalovém hřišti.
Teddy Dunn (Duncan Kane)
S herectvím začal již na střední škole, později studuje divadlo a politické vědy na Northwestern University. Hned po herectví je jeho druhou velkou vášní baseball. Vyrůstal v Durhamu, North Carolina, nyní žije v Brooklynu, New York.
Jason Dohring (Logan Echolls)
Hrál v celovečerním filmu "Deep Impact", v poslední době se objevil v nezávislém filmu "Walking on Water". Společně s Randy Quaidem ztvárnili hlavní role ve filmu "Black Cadillac". K dalším filmovým rolím patří "Adventure Express" a "Broken Record". Objevil se i v celé řadě televizních seriálů. Jmenujme například "Cold Case", "Judging Amy", "JAG", "Roswell", "Picket Fences" a "Baywatch". Za role v televizních filmech uvádíme: "Ready to Run", "Royal Standard", "Journey" a "Someone She Knows".
Francis Capra (Eli "Weevil" Navarro)
Na televizních obrazovkách se objevil ve filmech "44 Minutes: The North Hollywood Shoot Out", "My Guys", "Crossing Jordan", "American Dreams", "CSI: Crime Scene Investigation" a "The O.C." Pochází z New Yorku.
Enrico Colantoni (Keith Mars)
Do povědomí širší divácké veřejnosti se dostal díky hlavní roli v televizním seriálu "Just Shoot Me". Zmínku si zaslouží i jeho role v "Hope & Gloria", "NYPD Blue", "New York Undercover" a "Law & Order". Z jeho posledních filmových projektů jmenujme "Full Frontal" Stevena Soderbergha, "Frank McKluskey, C.I." a "The First $20 Million Is Always the Hardest". Vidět jej však můžeme i v "Galaxy Quest" Stevena Spielberga, "Artificial Inteligence: A.I.", Albino Alligator" a "Money Train". Narodil se v Torontu v dělnické rodině italského imigranta. Studoval na University of Toronto a na American Academy of Dramatic Arts. V současné době žije v Los Angeles. Má syna a dceru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento blog?

Ano, líbí
Ujde
Ne, nelíbí

Komentáře

1 eMco eMco | Web | 12. července 2008 v 23:54 | Reagovat

dost dobrej seriál, sem na něj začala koukat,když jsem byla nemocná a chytlo mě to, pak už jsem se ale nestíhala koukat....:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.